Vrijetijdsbesteding Walcheren, Middelburg
Vrije tijd
Vrije tijd Walcheren
Buitenruststraat 221
4337 EP Middelburg
Let op: hier vinden niet alle activiteiten plaats. Kijk in het programma waar welke activiteit is.
T 06 – 15890916
Vrijetijdscentrum ”Walcheren” biedt een leuke en sociale vrijetijdsbesteding voor mensen met een beperking, ongeacht of ze cliënt zijn bij Gors. De activiteiten worden uitgevoerd door vrijwilligers die worden aangestuurd door een coördinator. Vrijetijdscentrum ”Walcheren” bevindt zich in Grand café Buitenrust in Middelburg.
Activiteitenaanbod
Het activiteitenaanbod is zeer gevarieerd en samengesteld op basis van wensen. Iedere laatste zaterdag van de maand is er een kookclub. Op zondag zijn er geregeld knutselmiddagen, filmvertoningen of een bingo. Er worden ook regelmatig uitstapjes gemaakt: naar het theater, poolen, bowlen, en wandeltochten. De maandelijkse programmakrant kun je hier vinden.
Deelname activiteiten
Deelname aan de activiteiten kan door middel van aanmelden via fvervaet@gors.nl. In de programmakrant staan per activiteit de kosten vermeld en evt. bijzonderheden zoals begintijden en/of verzamel of opstappunten. De activiteiten worden per maand bekend gemaakt middels een programmakrant die per mail te ontvangen is.
De vrijetijdscentra van Gors staan open voor mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking in Zeeland. Het invullen van de vrije tijd kan ook onderdeel uitmaken van het totale zorgpakket dat een cliënt afneemt bij Gors, de vrijetijdsbesteding is in dit geval onderdeel van het reguliere zorgaanbod.
Andere vrijetijdscentra van Gors zijn:
– Vrijetijdscentrum “Studio58” (De Cirkel, Goes).
– Vrijetijdcentrum “De Nieuwe Hoek” (Brugzicht, Zierikzee).